🌸 Teraz 30% taniej 🌸

Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Tapety na wymiar

dopasuj tapetę do swojego wnętrza

Sklep “Royal Rabbits” to magiczne miejsce dla rodziców oraz ich dzieci. Oferujemy niezwykłe dekoracje ścienne tj. ręcznie malowane postacie w stylu retro, plakaty w misie, tapety w kwiaty czy naklejki na ścianę. Są one stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Tapety do salonu i sypialni

Projekt: Architekt Malwina Wilczek. Mala&Co. @Malwiną_wilczek Zdjęcia: Radosław Kaźmierczak @radkm

Tapety vintage o motywach kropek, krat i pasów to wyjątkowy sposób na nadanie wnętrzu charakterystycznego retro stylu. Te wzory nawiązują do estetyki lat 50. i 60. Klasyczne kropki nadają tapetom radosnego i lekkiego wyglądu, idealnego do kuchni lub pokoju dziecięcego. 

NAKLEJKI ŚCIENNE DLA DZIECI

Naklejki ścienne dla dzieci samoloty i chmurki
Naklejki na ścianę samoloty i chmury
Naklejki dla dzieci z misiem i gwiazdki
Naklejki na ścianę z Misiem
Naklejki na ścianę dla dziewczynki króliczki i motylki
Naklejki na ścianę Króliczki i motylki

W szerokim asortymencie sklepu znajdziemy tapety z różnymi motywami, naklejki ścienne z pieskami, naklejki na ściane z sarenkami dla dziewczynki, naklejki z samochodami dla chłopca jak również naklejki z samolotami, które będą doskonałym uzupełnieniem każdego dziecięcego pokoju. 

PLAKATY, METRYCZKI ORAZ INICJAŁY

Ola Węgielek-król Architekt

O mnie

Jestem architektem, która z pełnym zaangażowaniem działa w swoim zawodzie, kreując nie tylko funkcjonalne przestrzenie, ale również wprowadzając nowoczesne i inspirujące elementy do projektów. Jednak najważniejszą rolą w moim życiu jest bycie mamą dwójki wspaniałych dzieci.

W roli matki doświadczam najpiękniejszych chwil, ucząc się codziennie nowych aspektów miłości i poświęcenia. To dla nich staram się tworzyć wyjątkowe wnętrza, które nie tylko spełniają ich potrzeby, ale także rozwijają ich wyobraźnię i kreatywność. Wiedząc, jak ważne jest otoczenie dla rozwoju dzieci, angażuję się nie tylko w projektowanie funkcjonalnych przestrzeni, ale także w tworzenie wzorów dla dzieci, takich jak tapety i dekoracje ścienne.

Moja praca jako architekta staje się nie tylko profesjonalnym wyzwaniem, ale również sposobem na wyrażanie mojej pasji do projektowania, zwłaszcza gdy tworzę coś specjalnego dla najmłodszych. Łącząc role matki i architekta, staram się przekazać moje doświadczenie i umiejętności w tworzeniu przyjaznych i inspirujących przestrzeni dla dzieci, gdzie mogą rozwijać się w pełni, otoczeni miłością i kreatywnością.

WORLDWIDE SHIPPING
do 3-5 dni

14 DNI NA ZWROT
Z Wyjątkiem produktów personalizowanych

Tapety dla dzieci, naklejki na ścianę, dekoracje dla dzieci
pl_PLPolski
Przewiń do góry

Kontakt