Czym jest metryczka handmade?

Pokój każdego dziecka to wyjątkowa przestrzeń, która ma sprzyjać nauce i zabawie, ale także zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Aby sprostać tak poważnym wyzwaniom, wielu rodziców decyduje się na kolorowe tapety, naklejki ścienne, plakaty oraz metryczki dziecięce. Czym dokładnie są te ostatnie?
Metryczka dziecięca to nic innego jak wydrukowana grafika z informacjami na temat narodzin dziecka, takimi jak wzrost, waga i data urodzenia. Wyróżniamy różne rodzaje metryczek takie jak metryczki drewniane oraz metryczki drukowane.

Handmade definicja

W Internecie co raz częściej można spotkać się z przedmiotami wykonanymi „handmade”, jednak wiemy, że nie każdy biegle włada językiem angielskim. Co tak właściwie znaczy słowo „handmade”?  Bezpośrednie tłumaczenie to „wykonanane ręcznie” i dokładnie tak tworzone są grafiki do naszych metryczek dziecięcych. Istnieje wiele powodów, dla których nasza firma stawia właśnie na ręczną robotę. Jednym z nich są autorskie, niepowtarzalne rysunki malowane metodą akwareli, wyróżniające się spośród metryczek z grafikami skopiowanymi z Internetu, bądź na licencji.

Metryczka handmade – dlaczego warto wybrać?

Wyróżniamy wiele akcesoriów do pokoju dziecięcego, które sprawiają, że ten wydaje się bardziej przytulny i bezpieczny. Jednym z takich akcesoriów jest metryczka dziecięca. Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów metryczek, a w tym metryczki drewniane oraz metryczki drukowane – czyli takie, które są dostępne w sklepie Royal Rabbits. Nasze metryczki są przyjazne dla zdrowia dziecka, a dodatkowo nie uczulają i nie podrażniają jego skóry.

Metryczki z Royal Rabbits

Na rynku dostępnych jest wiele metryczek z przeklejonymi, gotowymi grafikami z Internetu, które są często bardzo słabej jakości. Aby uniknąć zawodu, lepiej postawić na sprawdzone marki i ich produkty. Firma Royal Rabbits to lider na krajowym rynku metryczek dziecięcych, której każda metryczka, tapeta, naklejka ścienna charakteryzuje się unikalną grafiką, malowaną ręcznie metodą akwareli. Metryczki dziecięce od naszej firmy to najwyższa jakość papieru, płótna oraz fotograficznego druku i zachowanie kolorów na wiele lat. Każda jest drukowana na specjalne zamówienie na płótnie Fine Art lub matowym papierze archiwalnym o gramaturze 230g. Specjalny fotograficzny wydruk zapewnia bardzo wysoką jakoś ilustracji oraz odwzorowanie kolorów dzięki zastosowaniu specjalnych 10 tuszy fotograficznych.

Sale!

Metryczka 1:1 Marianka Metryczka dla dziewczynki Kolekcja Metryczka 1:1 | dekoracja wnętrza pokoju dla dziewczynki

Do pokoju dziewczynki

Metryczka 1:1 Marianka

119,20 zł
Sale!

Metryczka 1:1 Helenka Metryczka dla dziewczynki Kolekcja Metryczka 1:1 | dekoracja wnętrza pokoju dla dziewczynki

Do pokoju dziewczynki

Metryczka 1:1 Helenka

119,20 zł
Sale!

Metryczka 1:1 Franciszek Metryczka dla chłopca Kolekcja Metryczka 1:1 | dekoracja wnętrza pokoju dla chłopca

Do pokoju chłopca

Metryczka 1:1 Franciszek

119,20 zł

Personalizacja metryczek

Metryczki to świetna propozycja dla osób, które chcą podarować wyjątkowy prezent od serca. W końcu na rynku są dostępne metryczki od firm takich jak Royal Rabbits, które można spersonalizować. W przypadku naszych metryczek dziecięcych, możliwe jest personalizacja:
-miejsca narodzin,
-daty,
-godziny,
-wagi,
-długości,
-Literki/Inicjału
Zapraszamy do sprawdzenia oferty dostępnej na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski
Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.